Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Blog wpisy
Jaką suszarkę do rąk wybrać?

Poszczególne modele suszarek różnią się miedzy sobą i oferują inne możliwości. I tak w zależności od ceny suszarki do rąk, miejsca wykorzystania, a nawet generowanego szumu działania samego urządzenia czy szybkości suszenia polecane są zupełnie inne modele.

Blog chmura tagów
Czyszczenie elewacji, dachu i kostki brukowej w domu. Czym to zrobić najlepiej?
Czyszczenie elewacji i dachu w domu. Czym to zrobić najlepiej?

Czyszczenie elewacji to jedna z podstawowych czynności, którą powinieneś wykonywać regularnie, kiedy chcesz chronić swój dom przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, powstałymi podczas użytkowania. Mamy dogodne dla Ciebie rozwiązania abyś cieszył się idealnym wykończeniem budynku. Marka Tenzi posiada w swojej ofercie kilka produktów do czyszczenia i pielęgnacji fasad, dachów czy kostki brukowej. Poniżej postaram się przedstawić bliżej profesjonalne produkty do czyszczenia powierzchni zewnętrznej. 

Pierwszym produktem do mycia elewacji bądź dachów jest produkt o nazwie Tenzi APC OUT. Jest to niezwykle skuteczny preparat zasadowy do czyszczenia: elewacji, dachów, fasad z zanieczyszczeń smolistych (sadza), brudu pochodzenia organicznego (rośliny, owady, ekstremalia, procesy gnilne), zanieczyszczeń ropopochodnych (smary, oleje, chłodziwa). Dostępny w sklepie www.iCzystosc.pl po kliknięciu w łącze: APC OUT. O czym należy pamiętać, by uzyskać najlepszy efekt podczas mycia zewnętrznych powierzchni budynków z użyciem naszego preparatu APC OUT? O temperaturze wody! Roztwór o stężeniu 1:5 do 1:10 można zrobić z wodą ciepłą lub zimną, ale płukanie - koniecznie wodą o temp. min. 60°C, nawet do temperatury pary!

Na grzyby i pleśnie do czyszczenia dobrze jest wykorzystać środki grzybobójcze, które będą tworzyć warstwę ochronną. Produktem z gamy profesjonalnych środków marki Tenzi jest TOPEFEKT MOSS. Jest on skoncentrowany preparat przeznaczony do usuwania grzybów oraz niszczenia mchów, glonów i porostów z różnego typu powierzchni (np. elewacje, dachy domów jednorodzinnych). Po wyczyszczeniu zabezpiecza powierzchnię przez dłuższy okres czasu, wytwarzając środowisko przeciwdziałające powstawaniu wszelkiego rodzaju mikroorganizmów. Stosowany profilaktycznie zwiększa odporność biologiczną czyszczonych podłoży. Wykazuje działanie grzybobójcze, zgodnie z normami PN-EN 13697:2002 oraz PN-EN 1650:2002. Dostępny po kliknięciu w: MOSS

Czym wyczyścić kostkę brukową? Domowe sposoby mogą być w pełni wystarczające, jeżeli zabrudzenia nie są duże i nie zdążyły wniknąć w strukturę kamienia na stałe. Domowe sposoby nie wystarczają, a zabrudzenia zdążyły wniknąć w kostkę? Zastosuj preparat do czyszczenia kostki brukowej który powinien działać szybko i skutecznie. Z Naszego sklepu www.iCzystosc.pl polecamy produkt o nazwie: TENZI DOCZYSZCZANIE KOSTKI BRUKOWEJ 1. Jest to super mocny koncentrat do odtłuszczania i gruntownego czyszczenia kostki brukowej (kostka betonowa, Polbruk, Pozbruk, kostka Bauma) z zabrudzeń ropopochodnych typu: smary, oleje, substancje smoliste, zabrudzenia pochodzenia eksploatacyjnego, paliwa, itp. Zalecany do silnie zanieczyszczonych nawierzchni wokół warsztatów, hal produkcyjnych, na stacjach benzynowych, stacjach paliw, bazach transportowych, parkingach, garażach itp. Preparat silnie pieniący, występuje jako koncentrat w formie dwufazowej. Dostępny pod tym linkiem: KOSTKA BRUKOWA

 

więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl