Kontakt
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
MASZYNA CZYSZCZĄCA DO PODŁÓG NUMATIC TT 1840G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mały automat szorująco – zbierający zasilany kablowo 230 V. Przeznaczony jest do czyszczenia małych i średnich powierzchni niedostępnych dla większych urządzeń. Podczas jednego przejazdu zmywa i osusza podłogę. Jest to najmniejsza maszyna czyszcząco-zbierająca dedykowana na małe i średnie powierzchnie do 500 m2.
Polecany między innymi do:
- hotele, biura
- magazyny, warsztaty
- małe i średnie sklepy
- szpitale, przychodnie
- szkoły, sale gimnastyczne
Podstawowe dane techniczne:
- wydajność teoretyczna 1050 m2/h
- rozmiar pada 1x14"
- szerokość robocza 40 cm (ssawa 510 mm)
Wyposażenie standardowe:
- ssawa 510 mm
- szczota czyszcząca
- listwa ssąca
Dane techniczne
| Wydajność teoretyczna | 1050 m2/h |
| Rozmiar pada | 1x14” |
| Silnik szczotki | 400W |
| Silnik ssawy | 300W |
| Napięcie / pojemność akumulatora | 230 V |
| Szerokość szczotki | 400 mm |
| Obroty | 150 rpm |
| Pojemność zbiornika | 2x18 L |
| Długość przewód | 20 m |
| Waga | 38,5 kg |
| Wymiary szer x dług x wys. | 520x850x1132 mm |