Kontakt
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
SZOROWARKA NISKOOBROTOWA NUMATIC HFM 1515 G HURRICANE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jednotarczowa maszyna czyszcząca, przeznaczona do gruntownego czyszczenia jak i prania wykładzin. Obudowa z tworzywa Structofoam, silnik przemysłowy heavy duty, pracujący na dużych, bezobsługowych łożyskach jest połączony z przekładnią planetarną, pracującą w oleju, zapewniającą cichą i niezawodną transmisję napędu. Możliwość rozbudowy o układ odpylający np dla firm parkieciarskich oraz dodatkowe obciążenie.
Urządzenie jednotarczowe / szorowarka
- prędkość robocza 150 obr./min
- rozmiar pada 16"
Wyposażenie standardowe:
- zbiornik na płyn myjący
- szczotka twarda
- przewód zasilający
Na zamówienie inne prędkości robocze: 230 / 300 obr./min.
Dane techniczne
| Silnik | 1500 W |
| Szerokość uchwytu | 16'' |
| Szerokość szczotki | 450 mm |
| Napięcie | 230V |
| Obroty | 150 obr/min |
| Długość kabla | 16 m |
| Waga | 31 kg |
| Wymiary | 1250x580x460 mm |