Kontakt
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Automatyczna suszarka do rąk Eco Jet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Automatyczna suszarka do rąk Eco Jet,
w stylowej, nowoczesnej obudowie o bardzo krótkim czasie suszenia (8 - 10 s). Posiada niezawodny silnik bezszczotkowy o mocy wyjściowej 1800 W. Uruchamiane automatycznie za pomocą czujnika zbliżeniowego. Suszenie bardzo silnym strumieniem ogrzanego powietrza. Obudowa ze stali nierdzewnej.
Suszarka idealna do miejsc o dużym natężeniu ruchu: lotniska, hotele, restauracje, stację paliw, szkoły, urzędy, biura, itp.
Dane techniczne
| Obudowa | Stal nierdzewna 304 - szczotkowana |
| Moc | 1800 W |
| Czas suszenia | 8-10 sec |
| Sposób uruchamiania | Automatyczny |
| Poziom hałasu | 74 dB |
| Obroty silnika | 22000 obr/min |
| Napięcie | 220-240 V (50/60 Hz) |
| Wydajność | 140 m³/h |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 100 m/s |
| Temperatura wydmuchiwanego powietrza | 40℃ |
| Bryzgoszczelność | IPx1 |
| Waga | 4,5 kg |
| Wymiary | W295 x H320 x D184 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |