Kontakt
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Automatyczna suszarka do rąk MINI JET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Automatyczna suszarka do rąk MINI JET dzięki swoim małym wymiarom pasuję do małych toalet. Mimo swoich wymiarów jest ona niezawodna i szybka. Czas suszenia rąk wynosi 12 sec. Obudowa ze stali nierdzewnej gwarantuję trwałość i "wandalo - odpornosć". Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych. Uruchomienie suszarki następuję poprzez czujnik zbliżeniowy. Suszenie odbywa się za pomocą silnego strumienia ogrzanego powietrza. Możliwość wyłączenia grzałki w celu oszczędzania energii.
Prezentacja suszarki:
Film ukazujący procedurę instalacji automatycznej suszarki do rąk.
Dane techniczne
| Obudowa | Stal nierdzewna 304 - szczotkowana |
| Moc | 1000 W |
| Czas suszenia | 12 sec |
| Sposób uruchamiania | Automatyczny |
| Poziom hałasu | 74 dB |
| Obroty silnika | 30000 obr/min |
| Napięcie | 220-240 V (50/60 Hz) |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 100 m/s |
| Temperatura wydmuchiwanego powietrza | 40℃ |
| Bryzgoszczelność | IPx1 |
| Waga | 3 kg |
| Wymiary | W174×D100×H256 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |