Kontakt
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Automatyczna suszarka do rąk Slim Jet Stream White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Automatyczna suszarka do rąk Slim Jet Stream White, w stylowej, nowoczesnej, obudowie posiadającej bardzo krótki czas suszenia (do 12 s). Moc wyjściowa 1000 W. Uruchamiane automatycznie czujnikiem zbliżeniowym. Suszenie bardzo silnym strumieniem powietrza. Obudowa ze stali nierdzewnej. Suszarka idealna do miejsc o dużym natężeniu ruchu.
Dane techniczne
| Moc | 1000 W |
| Czas suszenia | 12 sec |
| Sposób uruchamiania | Automatyczny |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Obroty silnika | 30000 obr/min |
| Napięcie | 220-240 V (50/60 Hz) |
| Wydajność | 130 m³/h |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 100 m/s |
| Temperatura wydmuchiwanego powietrza | 40℃ |
| Bryzgoszczelność | IPx1 |
| Waga | 4,5 kg |
| Wymiary | W286x H321 x D99 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |