Kontakt
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Automatyczna suszarka do rąk Turbo 360
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niezawodna, automatyczna suszarka do rąk Turbo 360, wykonana z bardzo mocnego tworzywa - stal nierdzewna szczotkowana. Opisywana suszarka uruchamiana jest za pomocą fotokomórki oraz posiada obrotową dyszą dającą możliwość suszenia włosów lub twarzy. Wyróżnia się przede wszystkim trwałością, szybkim czasem schnięcia i niezawodnością. Cechy suszarki:
- duża moc grzewcza
- wytrzymały silnik
- krótki czas suszenia
- obrotowa dysza
- wysoka jakość wykonania i użytych materiałów
- higieniczne, bezdotykowe włączanie i wyłączanie
- polecana do restauracji, urzędów, centrach handlowych czy na staję benzynowe
Dane techniczne
| Obudowa | Stal nierdzewna 304 - szczotkowana |
| Moc | 2300 W |
| Czas suszenia | 15-20 sec |
| Sposób uruchamiania | Automatyczny |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Obroty silnika | 6500 obr/min |
| Napięcie | 220-240 V (50/60 Hz) |
| Wydajność | 270 m³/h |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 26 m/s |
| Temperatura wydmuchiwanego powietrza | 50℃ |
| Bryzgoszczelność | IPx1 |
| Waga | 4,5 kg |
| Wymiary | W262 x H231 x D208 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |