Kontakt
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Automatyczna suszarka do rąk Turbo Light
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niedrogie, a jednocześnie wydajne urządzenie Turbo Light to atrakcyjna suszarka do rąk, która po aktywowaniu emituje na rękach niebieskie światło LED. Jest to idelane rozwiązanie w przypadku niewielkich pomieszczeń toaletowych. Unikatowy wygląd sprawia że nadje się również do miejsc ekskluzywnie urządzonych. Jednoczęściowa, bezspoinowa osłona przymocowana za pomocą dwóch śrub wandaloodpornych, sprawia że, urządzenie można zainstalować w miejscach narażonych na akty wandalizmu. Uruchomienie tego urządzenia o mocy zaledwie 500 W (zimne powietrze) czyni je jedną z najbardziej ekonomicznych suszarek do rąk dostępnych na rynku. Idealna do wszelakich zastosowań suszarka Turbo Light zapewnia komfortową, szybkoschnącą, energooszczędną i solidną suszarkę do rąk, która pozostawia użytkowników w pełni usatysfakcjonowanych.
Dane techniczne
| Obudowa | Stal nierdzewna 304 - szczotkowana |
| Moc | 1350 W |
| Czas suszenia | 8-10 sec |
| Sposób uruchamiania | Automatyczny |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Obroty silnika | 25000 obr/min |
| Napięcie | 220-240 V (50/60 Hz) |
| Wydajność | 140 m³/h |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 100 m/s |
| Temperatura wydmuchiwanego powietrza | 40℃ |
| Bryzgoszczelność | IPx1 |
| Waga | 4,5 kg |
| Wymiary | W173 x H256x D150 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |