Kontakt
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Automatyczna suszarka do rąk Standard Jet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dzięki niewielkim rozmiarom, cichej pracy oraz atrakcyjnemu designowi, suszarka Standard Jet cieszy się dużym powodzeniem wśród kupujących. Suszarka bezdotykowa wykonana ze stali nierdzewnej szczotkowanej, przeznaczona do miejsc o standardowym natężeniu ruchu. Dzięki mocnej obudowie doskonale sprawdzi się w każdej łazience publicznej.
Dane techniczne
| Obudowa | Stal nierdzewna 304 - szczotkowana |
| Moc | 1650 W |
| Czas suszenia | 30-40 sec |
| Sposób uruchamiania | Automatyczny |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Obroty silnika | 2300 obr/min |
| Napięcie | 220-240 V (50/60 Hz) |
| Wydajność | 90 m³/h |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 15 m/s |
| Temperatura wydmuchiwanego powietrza | 50℃ |
| Bryzgoszczelność | IPx1 |
| Waga | 3 kg |
| Wymiary | W220 x H279 x D150 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |